سامانه تاکسی اینترنتی (راکسی)

نرم افزار راکسی با امکانات فراوان و با جدیدترین تکنولوژی های روز دیا طراحی و پیاده سازی شده است . دارای چندین سطح بوده و برای سیستم عامل های ویندوز ، اندروید و آی او اس آماده شده است .تمایز نرم افزار راکسی با سایر نرم افزار ها در این است که میتواند بین چندین آژانس و یا شرکت حمل و نقل ارتباط برقرار کرده و بصورت یک شبکه تارعنکبوتی آنها را به یکدیگر وصل نماید . بدین ترتیب رانندگان در مقصد میتوانند از نزدیک ترین آژانس به خود مسافری را گرفته و به مبدا خود بازگردند . بدین شکل دیگر هیچ راننده ی در مسیر برگشت بدون مسافر نخواهد بود و علاوه بر درآمد زائی بیشتر برای راننده ، آژانس ها نیز که از کمبود راننده رنج میبرند ، میتوانند به راحتی جوابگوی تماس مشتریان خود باشند . در این سامانه ، کمیسیون ها بصورت توافقی قابل تنظیم میباشد و بین راننده ، صاحب مسافر ، صاحب راننده تقسیم گردد .دیگر قابلیت نرم افزار راکسی قابلیت تقسیم کمیسیون ها به اشکال مختلف میباشد . دیگر قابلیت نرم افزار راکسی قابلیت تقسیم کمیسیون ها به اشکال مختلف میباشد.
1- کمیسیون راننده
2- کمیسیون آژانس مادر
3- کمیسیون آژانس مسافر
4- کمیسیون مالک خودرو
5- کمیسیون سرمایه گذار

>> اپلیکیشن مسافر​

با این نرم افزار مسافر میتواند به راحتی انتخاب مسیر نموده و اقدام به فراخوان سرویس نماید ، نرم افزار بصورت هوشمند و در شعاع مشخص شده ی ( که توسط مدیر تنظیم میگردد ) ارتباط بین مسافر و راننده را برقرار می نماید و راننده در صورت تمایل میتواند به درخواست سفر مسافر پاسخ مثبت دهد . در این نرم افزار با ثبت سفرهای قبلی مسافر ، انتخاب مقصد به راحتی صورت میگیرد . امکان درخواست سرویس بصورت عجله و همچنین ثبت بار همراه مسافر نیز وجود دارد . مبالغ سفر که بصورت یا منطقه ی و یا کیلومتری ( که توسط مدیر سیستم مشخص شده است ) به مسافر نمایش داده میشود . همچنین قابلیت امنیت سفر نیز در نرم افزار دیده شده است.

>> اپلیکیشن اپراتور

 توسط این نرم افزار ، اپراتور ها در هر نقطه از شهر و یا کشور باشند میتوانند پاسخگوی تماس های تلفنی مشتریان بوده و به راحتی برای انان سرویس ارسال نمایند . در این نرم افزار با تحت کنترل در آوردن ویپ ( تلفن های اینترنتی ) امکان برقرار ارتباط با اپراتور ها در هر نقطه امکان پذیر شده است . همچنین در این اپلیکیشن بدلیل منطقه بندی شهر ها ، و همچنین اطلاعات مشتریان ، ثبت و ارسال سرویس برای اپراتور به راحت ترین شکل ممکن فراهم گردیده است . اپلیکیشن اپراتو علاوه بر اپ مبایلی بصورت نرم افزار ویندوزی قابل نصب بر روی سیستم کامپیوتر و یا لب تاپ امکان پذیر میباشد.

>> اپلیکیشن راننده

 این نرم افزار برای گوشی راننده طراحی گردیده است . رانندگان میتوانند به راحتی درخواستهای سفر را انتخاب نمایند . همچنین رانندگان بر اساس میزاندرخواست یفر در هر منطقه میتوانند انتخاب نمایند که در کدام منطقه حضور پیدا نمایند . این نرم افزار مجهز به سیستم بیسیم بوده و به راحتی میتوانند با مرکز تماس حاصل نمایند . همچنین نرخ بر اساس منطقه ی و یا کیلومتری ( که توسط مدیر تنظیم میگردد ) اعلام میگردد . نرم افزار داری امکان مسیر یابی برای راننده بوده و امکان ارسال پیام بین راننده و مسافر برای مواقع ضروری دیده شده است . همچنین این نرم افزار میتواند بر اساس تاکسیمتر موجود در خود نیز محاسبه نرخ مسیر را انجام دهد . امکان ثبت بار توسط مسافر نیز وجود دارد که بدین ترتیب نرخ بر اساس بار نیز محاسبه میگردد . همچنین امکان دریافت چند مسیر همزمان برای راننده نیز در این نرم افزار دیده شده است که توسط مدیر قابلیت تنظیم دارد .

 • ماژول مدیریتی تحت وب به همراه اپلیکیشن راننده، مسافر و اپلیکیشن اپراتور 25/000/000 تومان
 • به همراه پورسانت هر تراکنش که به ازای هر تراکنش مبلغ1000ریال دریافت می شود
 • هزینه استقرار در صورت درخواست سرور محلی50/000/000تومان
 • پشتیبانی به مدت سه ماه رایگان و بعد از آن مبلغ 500ریال به هر تراکنش جهت پشتیبانی افزوده می شود.

  جهت کسب مشاوره می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید:

تعرفه دریافت پنل راکسی

برند اختصاصی

زیر ساخت: سرور ابری
تومان 25/000/000 هزینه ماژول پایه
 • تراکنش بالای(20/000)قیمت 4500ریال
 • تراکنش زیر(20/000)قیمت 6500ریال

برند اختصاصی

زیرساخت: سرور محلی
تومان 25/000/000 هزینه ماژول پایه+50/000/000تومان هزینه استقرار
 • تراکنش بالای(20/000)قیمت 4500ریال ​
 • تراکنش زیر(20/000)قیمت 6500ریال ​

برند راکسی

زیرساخت: سرور ابری
تومان 15/000/000 هزینه ماژول پایه
 • تراکنش بالای(20/000)قیمت 1500ریال ​​
 • تراکنش زیر(20/000)قیمت 2500ریال ​​

مشتریان ما

مفتخریم که مورد اعتماد مشتریانمان هستیم...

مطالب آموزشی

جهت آموزش پنل مدیریتی و اپلیکیشن های حمل و نقل می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

ارتباط با ما