مجموعه مهندسی رادسازه

Radsazeh Engineering Complex

مجموعه فعالیت ما

4
برج سازی
3
هتلداری
2
ویلا سازی
1
آپارتمان

درباره مجموعه مهندسی رادسازه

مجموعه مهندسی رادسازه از سال 1374 توانسته پروژه های زیادی را با موفقیت به اتمام برساند.این مجموعه حدود200 نفر از مهندس با تجربه و حرفه ای را در خود جای داده و با نیروهای حرفه ای خود توانسته درجه ی زیادی در موفقیت کسب نماید. حوزه فعالیت رادسازه محدود به ساخت و ساز آپارتمان  نمی باشد بلکه در حوزه های مختلف از جمله هتلداری، برج سازی و درمانگاه و ویلاسازی نیز فعالیت می کند.

رادسازه در تلاش است تا روز به روز با نوآوری همراه باشد و اید های نو در راستای کار خود به مشتریان عزیز ارائه دهد. رضایت مشتریان شرط اول این مجموعه است و بیش از پیش برای جلب رضایت مشتریان می کوشد.

برخی از پروژه ها

برج مسکونی اسپادانا

برج مسکونی اسپادانا بر مبنای نیازهای زندگی لوکس و مدرن طراحی ، وبااستفاده از مواد ومصالح شناخته شده و برند درحوزه ساختمان سازی و نظارت کامل در تمامی مراحل ساخت توسط تیمی حرفه ای از معماران و مهندسین برجسته ساخته شده است.کیفیت بالای زندگی ساکنین چه از نظر رفاهی و چه از دید امنیتی برای تیم طراحان برج در اولویت بوده در همین راستا اختصاص برترین برند حال حاضر جهان در سیستم های هوشمند ، حساسیت ما را به امنیت جانی و روانی ساکنین نشان میدهد.

برج مسکونی اسپادانا
هتل صادقیه مشهد

هتل صادقیه

هتل صادقیه مشهد از هتل های سه ستاره تاپ نزدیک حرم مطهر می باشد. بازسازی هتل صادقیه در سال ۹۵ باعث شده امکانات و خدمات هتل به روز شود. از هتل صادقیه مشهد تا حرم امام رضا(ع) حدود ۵ دقیقه پیاده روی دارد.  فضای داخلی هتل صادقیه بسیار دلباز، شیک و مدرن است که با وسایل و تجهیزات جدید چیده شده اند. اتاق های واقع در هتل صادقیه نیز بسیار نورگیر هستند.